Deklaracje

Jak złożyć deklarację do naszej przychodni?

Jednym z wymogów posiadanego przez NZOZ Przychodnia Rodzinna "GaJa-MED" Sp. z o.o. kontraktu z NFZ na świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej jest konieczność posiadania wypełnionych dokumentów przez pacjenta. Dzięki temu można leczyć się u lekarza rodzinnego oraz pielęgniarek, a koszty z tym związane pokrywa z naszych składek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Celem zapewnienia najlepszej i sprawnej obsługi najlepiej wypełnić te dokumenty już teraz, zanim będzie potrzebna nasza pomoc - skróci to formalności przed pierwszą wizytą. W pierwszej kolejności należy wypełnić deklarację.

WYPEŁNIJ DEKLARACJE
Warunkiem bezpłatnego (opłacanego przez NFZ), korzystania z podstawowej opieki zdrowotnej jest złożenie deklaracji wyboru lekarza POZ (rodzinnego) oraz pielęgniarki POZ (środowiskowo-rodzinna). Prosimy skorzystać z załączonego czystego formularza:

Deklaracja wyboru lekarza

Deklaracja wyboru pielęgniarki

Wystarczy go wydrukować oraz wypełnić.

Wypełnioną deklarację najlepiej dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem członka rodziny/opiekuna, ewentualnie pocztą do Naszej Przychodni.

Można też składać deklaracje przez Internetowe Konto Pacjenta https://pacjent.gov.pl/


Po sprawdzeniu poprawności kompletu dokumentów pacjent zostanie wpisany na listę pacjentów NZOZ Przychodnia Rodzinna "GaJa-MED" Sp. z o.o.

Prosimy uprzejmie, żeby nie zapomnieć poinformować nas, jeśli pacjent posiada uprawnienia specjalne (np. inwalidy wojennego, honorowego krwiodawcy, znaczny stopień niepełnosprawności itp.). Proszę posiadać książeczkę lub dokument potwierdzający przy sobie w czasie składania deklaracji.

Szanowni Państwo

Elektroniczny system weryfikacji uprawnień świadczeniobiorców eWUŚ od 01 stycznia 2013 r. daje Państwu możliwość zweryfikowania prawa do opieki medycznej finansowanej przez NFZ - za pomocą numeru PESEL.
Informacje zgromadzone w systemie eWUŚ są aktualizowane codziennie wg danych otrzymywanych m.in. z ZUS i KRUS i przedstawiają stan uprawnień pacjenta w dniu, w którym dokonano sprawdzenia. W związku z tym nie musicie Państwo posiadać przy sobie dowodu ubezpieczenia zdrowotnego.

W oparciu o

Skontaktuj się

NZOZ Przychodnia Rodzinna "GaJa-MED" Sp. z o.o.

ul. Apteczna 8
32-010 Dojazdów

NIP 682-178-04-62

REGON: 383237047

BDO: 000136517

Rejestracja: 12 312 81 45

Godziny działania placówki: 08:00 - 18:00

Jak do nas trafić